فردا برگزار می‌شود
همایش پیاده‌روی بازنشستگان نیروهای مسلح آذربایجان غربی

مدیرکل تامین اجتماعی نیروهای مسلح آذربایجان غربی گفت: فردا یک همایش پیاده‌روی خانوادگی با حضور 5 هزار نفر از خانواده بازنشستگان نیروهای مسلح برگزار خواهد شد.

خبرگزاری فارس: همایش پیاده‌روی بازنشستگان نیروهای مسلح آذربایجان غربی

به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه، علی اصغر احمدی ظهر امروز در نشست خبری و اطلاع‌رسانی که در اتاق جلسات اداره کل تامین اجتماعی نیروهای مسلح آذربایجان غربی برگزار شد، اظهار داشت: حضور ملت ایران در 22 بهمن چنان با شکوه بوده که همان پاسخ دادن به شعار سیاسی سال بود و تمامی توطئه‌های دشمن برای همیشه از بین رفت.

وی ادامه داد: در بحث حماسه اقتصادی، با توجه به سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری و  با تعامل، هماهنگی، وحدت و اتحاد بین مردم و دولت امر حماسه اقتصادی نیز محقق می‌شود.

مدیرکل تامین اجتماعی نیروهای مسلح ابراز داشت: رهبریت مقام معظم رهبری و اتحاد بین مردم و ملت همیشه توانسته تمامی توطئه‌های دشمنان را از بین ببرد و امنیت لازم را از جنبه سیاسی و اقتصادی برای مردم فراهم کند.

وی افزود: آذربایجان غربی نقش خود را در دوران دفاع مقدس و در مقاطع دیگر همانند استان‌های دیگر ایفا کرده و نقش آذربایجان غربی به عنوان یک استان مرزی بیشتر از سایر استان‌ها مطرح است.

این مسئول تصریح کرد: نزدیک 300 هزار نفر تحت پوشش بیمه درمانی در آذربایجان غربی بوده و دارای دفترچه درمانی هستند ماهانه سه میلیارد تومان بابت طرفین قرارداد هزینه می‌شود.

مدیرکل تامین اجتماعی نیروهای مسلح ادامه داد: یک هزار و 280 طرف قرارداد نیروهای مسلح آذربایجان غربی بوده که مستقیما به نیروهای مسلح و خانواده‌های آ‌ن‌ها در آذربایجان غربی خدمات ارائه می‌دهند.

احمدی بیان کرد: ماهیانه در آذربایجان غربی به ترتیب قرارداد بابت خدمت به بازنشستگان و یا نیروهای شاغل در رده‌های نظامی بالای سه میلیارد تومان پرداختی داریم.

وی با بیان اینکه تسهیلات بانکی،‌ برنامه‌ها و کارهای فرهنگی و ورزشی، اعزام به عتبات عالیات و... به نیروهای مسلح و بازنشستگان تحت پوشش ارائه می‌شود، یادآور شد: در طول سال نزدیک 100 هزار نفر خدمات ارائه می‌شود.

احمدی اعلام کرد: فردا یک همایش پیاده‌روی خانوادگی با حضور 5 هزار نفر از خانواده بازنشستگان نیروهای مسلح برگزار خواهد شد و حدود 50 میلیون تومان جوایز در این همایش در نظر گرفته شده است.

مدیرکل تامین اجتماعی نیروهای مسلح گفت: در رابطه با جانبازان حدود 20 هزار نفر دفترچه نشان‌دار مخصوص جانبازان و خانواده‌های آن‌ها داده شده که خدمات ویژه به جانبازان ارائه می‌شود.