با حضور مدیرعامل مؤسسه صندوق ذخیره فرهنگیان
طرح فرهنگ با ۲۶.۵ درصد تخفیف آغاز شد

مدیرعامل مؤسسه صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: طرح فرهنگ را با ۲۶.۵ درصد تخفیف آغاز کرده‌ایم و افق نگاهمان ۱۵۰۰ فروشگاه در سطح کشور است.

خبرگزاری فارس: طرح فرهنگ با ۲۶.۵ درصد تخفیف آغاز شد

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، مراسم افتتاح همزمان فروشگاه‌های طرح فرهنگ امروز با حضور شهاب‌الدین غندالی مدیرعامل مؤسسه صندوق ذخیره فرهنگیان در فروشگاه زنجیره‌ای فراز شعبه پیروزی برگزار شد.

غندالی در سخنانی اظهار داشت: از جمله ویژگی های معلمان دانش به روز و چهره بانشاط است؛ وقتی معلم، فرصت مطالعه نداشته باشد، بدون آمادگی به کلاس درس می‌رود.

وی ادامه داد: در دولت تدبیر و امید به دنبال عملگرایی هستیم و به دنبال تأمین معیشت معلمان بوده و از انتقادات خوشحال می‌شویم.

مدیرعامل مؤسسه صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: تصمیم گرفتیم با ارائه خدمات رفاهی، هزینه‌های معلمان را کاهش دهیم که اولین اقدام، سبد مصرف روزانه و ماهیانه برای معلمان است.

غندالی گفت: در ابتدا قرار بود با 40 درصد تخفیف شروع کنیم که درنهایت با 26.5 درصد تخفیف میانگین، این طرح را شروع کردیم و افق نگاهمان 1500 فروشگاه در سطح کشور است و در حال حاضر معلمان با کارت سرمایه در این فروشگاه خرید می‌کنند و در آینده کارت‌های دیگر هم تعریف می‌شود.

به گزارش فارس، کارت فرهنگ، یک کارت نقدی است که برای تمام کارکنان (اعم از شاغل و بازنشسته) وزارت آموزش و پرورش که متقاضی عضویت در طرح فرهنگ باشند،صادر می شود.

این کارت این امکان را برای دارندگان آن فراهم می کند که با خرید از فروشگاه های اعلامی از سوی صندوق ذخیره فرهنگیان از تخفیف ویژه بر روی برخی کالاها بهره مند شوند.